KOLO.MEDIA

медіа коло тебе :)

Визвольні Змагання Злочини комунізму Національний спротив українців окупаційним режимам Новини Треті Визвольні змагання

Сьогодні сумна дата…

Насправді одна з десятків таких самих дат, які показують суть орди під назвою російська федерація.

21 серпня 1968 радянські танки ввійшли в Прагу. Спецоперація почалась з аеродрому, куди висадився десант і далі ми знаємо, що відбулося.

За цим самим сценарієм було окуповано Кабул, Грозний, Будапешт… І в цьому році була спроба захопити Київ по такому ж сценарію.

Зрозуміло, що столиці – як ключі від будинку. Але орда завжди готувалась до вторгнень. В кожній країні вона шукала і знаходила лайно, яке і мало відчинити двері з середини і запросити “рятівників”.

Маріонетки потрібні завжди. Інакше країну не втримати. Сучасне слово колаборант замінило влучне гниди. Нагадаю, що саме з допомогою гнид воші перемогли 100 років тому в Україні. І в інших країнах гниди ставали “керівними органами”, типу “рупором народу”…

Фінляндія, Балтійські країни, країни Варшавського договору (насправді окуповані сталіним), колишні республіки срср (Таджикистан, Молдова, Грузія, Нагорний Карабах…), які стали незалежними в 90-х…

Саме наявність цих гнид дає вошам привід почати вторгнення, або “часткове втручання”. Це маркер. І, схоже, вперше за як мінімум 100 років, ми цю “традицію” загальмували. Ще не зламали, бо війна триває і гниди працюють. Ми це бачимо. І з кожним днем наш спротив відкриває все нові і нові “консерви”. Хоча серед них багато просто покидьків, які, на жаль, пролізли і в збройні сили, і в інші силові структури. З часом, після перемоги, люди дізнаються багато цікавих історій, але я зараз не про це.

Вчора підірвали пропагандистку. Доньку фашиста, яка нічим від батька не відрізнялась (її репортажі з Маріуполя все показують). Але я добре пам’ятаю, як і хто в Україні “розганяв” це “євразійське” лайно. Як вкидались величезні кошти в його просування. Як десятки адептів цієї “концепції” потроху займали позиції в публічному просторі. Ще тоді було зрозуміло, хто і як цим керує.

В Україні завжди були організації, які в тому чи іншому плані продовжували боротьбу Героїв Перших і Других Визвольних Змагань. Саме в таких рухах ми готували ідеологічну та мілітарну складову для Третіх. А те, що вона буде, розуміли всі, хто був “в темі”. Воюючи в Ічкерії, Грузії, Нагорному, Молдові, ми усвідомлювали, що Україна буде наступною. Я маю на увазі повну окупацію. Бо без України немає імперії. Орди.

Ми готувались. Десятки тисяч побратимів готувались. Але система не була готова ні в матеріальному плані, ні в “командному”. Організувати нормальний відбір командирів в Сили ТрО було нескладно. Більшість контрактів були підписані ще в 2021. Куми, свати, “менти”… Питання: чому так сталось? Чи тому що дурні, чи тому що продажні?

Я думаю, ми розберемось. Буде час і на це. Єдине, що особисто я ніколи не пробачу, так це втрати, яких могло не бути. І цивільні, і моїх побратимів. А ще коли ті, хто в тилу, мають більше “бойових”, ніж на “о”. Ця порода гнид буде мати окремий котел в пеклі….

Я знаю, що нас чекає тяжкий труд. І в тилу, і на фронті. І я пишаюсь, що дожив до часу, коли спалена кцпська техніка стоїть там, де вони хотіли пройти парадом.

Наступне місце має бути садове кільце, бо перед мавзолеєм місця, я думаю, не вистачить, на той металобрухт, який залишиться від “другої” армії. Ще якось деталі від флоту потрібно затягти в фонтани парку горького. Або в річку, яка москвою зветься….

Микола Бондар. Спеціальний кореспондент.

+2

111Ви, Роман Дзівінський, Нина Кучеренко та ще 108

5 коментарів

Поширили: 121

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: