KOLO.MEDIA

медіа коло тебе :)

"Труханівська Січ" Волонтерство 2022. Новини

Архів однієї експедиції.

Дні після “експедиції” я не люблю. Називає їх “звітними”. Але я так само не люблю намотувати тисячі км в машині без кондиціонера в жару. Хіба хочу? Мушу)))

Враховуючи, що на проміжні звіти був час в дорозі (Андрей Левищенко дякую за можливість))), то цей буде просто для фіналізації…

1. Місія #Оленавоює виконана! Побажання Ірен Роздобудько теж))) До речі, саме книжка, як подарунок, отримала більше позитивних емоцій, ніж консерви. Тому Orest Zyomko , підтверджую домовленості. Віра Тарчевська, можливо і у Вас щось буде для хлопців почитати?)))

2. Сонячна зарядна станція тестується. Oleg VoroshilovskyАнатолій Диль і Труханівська Січ – Коло.медіа. спробували максимально здешевити систему, зберігаючи потужність. Якщо заявлені параметри будуть реальними, то купимо собі тортик, а для бійців можна буде налагодити виробництво. Чекаємо.

3. Артефакти. За завданням Національний військово-історичний музей України , співробітником якого я маю честь бути, у співпраці з 81 окрема аеромобільна бригада були доставлені в музей і передані прямо в руки Андрій Ільєнко унікальні екземпляри для майбутньої виставки нашої Перемоги. Щира подяка за співпрацю. Робота триває.

3. Завдяки Igor Tymets мій музей, а також музей, який створив Вася Ветров (фактично військово-волонтерський скансен) і Музей Спротиву Українського Донбасу окупаційним режимам отримали музейні вогнегасники. І це тільки початок)))

4. Святогірська міська військова адміністрація повезло, що має такого начальника. Володимир Рибалкін кілька раз на тиждень намотує кілометри не самих безпечних в Україні доріг, щоб доставити гуманітарку і проконтролювати ситуацію. Привезли те, що просив, допомогли довезти туди, куди потрібно. Це стало можливим завдяки Тарас МельникМарія-Мар’яна ДвулітАндрей Левищенко

5. Репортерська складова. Або інформаційна. Продовжуємо фіксувати (по можливості) #ПоДії війни. А ще спостерігати роботу справжніх профі. Сергей ГорбатенкоТетяна Ігнатченко, з повагою і захопленням.

Це якщо коротко)))

А насправді ми вже не раз констатували, що саме головне і найцінніше в Україні – це люди. Всіх позначити неможливо. За роки війни ми навчились відчувати, без зайвих слів, хто поряд і хто справжній. А це мільйони…

Oksana HeckМарсанов Юрий і його неймовірна дружина Люда, Віталій ХоменкоSergio Lion і його побратими. Фінансова підтримка Leonid Chavoulski Поради Микола Бондар ….

Неймовірні. Назва книжки пані Ірен РоздобудькоІрен дуже влучно характеризує українців.

Ми виконуємо заповіт і ми переможемо!

+33

35Микола Бондар, Galyna Aleksandrova та ще 33

5 коментарів

Поширили: 12

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: