KOLO.MEDIA

медіа коло тебе :)

"Труханівська Січ" Волонтерство 2022. Новини

Хто Ви, пані “М”?

Не планував писати щось про цю подію, тим більше не планував читати цей друкарський “витвір”, який написала пані Мендель, але цитати з її опусу з’явились в мережі, які і заяви про “колег”. І все це мене трохи збентежило.

По перше, фраза “без брудних наметів, розтрощеного Майдану, негігієнічних і холодних ночей з ризиком бути побитим, знесеним водометами чи обприсканим газом, без усієї цієї революційної «романтики» минулих століть” мене просто розсмішила. Бо ця “письменниця” навіть не зрозуміла, чому через 5 років після “романтики” обрана “майданівська” влада програла вибори. І якщо це точка зору оточення шостого президента, то я його вітаю з вкрай серйозною проблемою. А саме з нерозумінням причин і наслідків дій і їх результатів. Але в одному вона права. Наступний Майдан вже не буде “романтичним”. З однією причини – у нас війна, якщо хтось забув. І чекати кілька місяців, що слуги почують господарів, ніхто не буде. Часи змінились.

По друге. Я навіть не сильно здивувався, коли прочитав, що ця експертка відправила “колезі” примірник свого опусу (я не можу назвати це книгою, бо поважаю роботу справжніх письменників). І цей “колега” виявився Пєсковим, гучномовцем Ху@ла. Цікаві корпоративні відносини..Якщо чиновник, або член владної команди, дозволяє собі такі епітети, то запитання “а хто Ви насправді, пані М?” стає дуже актуальним. І я не думаю, що Льовочкін, Єрмак чи Портнов з Татаровим щось вигадають більш оригінальне, ніж 8 років тому, коли оточення саме в такому складі (Єрмака тільки не було) підштовхувало Яника до певних дій. Чи хтось думає, що “проффесор” сам приймав рішення по грошам і напрямкам руху?! В Ростов він точно не мріяв потрапити…

Мені здається, що 2013 рік мав стати “тестом”, або “генеральною репетицією” перед виборами 2015 року, коли РФ остаточно б “зайшла” в Україну. Без зброї. Тільки грошима і управлінням. І були б ми вже як сябри, якщо не гірше. І саме над цим працювали Портнов, Льовочкін і Ко. Такий собі експеримент. Але щось пішло не так. “Романтики” сплутали карти….Тому певні дії, заяви, видання та призначення виглядають дуже знайомо. От тільки реакція буде адекватна. А враховуючі війну – і потужніша. Чи потрібно це слугам? Не впевнений….

Пи.Си. Я подумав, а може це така форма звітності (я про опус пані М)? За виконану роботу згідно завдань і розпоряджень? Ну тоді це нова сторінка в комунікаціях “слуга і справжній господарь”…

Пи.Пи.Си. На сьогодні заміна Хомчака викликає слабку надію, що армію все таки почнуть “дореформовувати”, бо з 2018 року все, насправді, зупинилось і УПА (українська паперова армія) стала перемагати бойову. А з 2019 року взагалі почалися цирки… А в нас війна. Маємо перемагати!

Микола Бондар. журналіст.

ЗАЛИШИТЬ ВІДПОВІДЬ

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Цей сайт використовує Akismet для зменшення спаму. Дізнайтеся, як обробляються ваші дані коментарів.

%d блогерам подобається це: